Szkoła Języków Obcych Masters oferuje kompleksową obsługę szkoleniową firm i instytucji w zakresie języka angielskiego i niemieckiego.

Proponujemy:

Kursy standardowe- kursy ogólne prowadzone metodą komunikatywną w oparciu o nowoczesne i sprawdzone podręczniki. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, indywidualnie bądź w grupach do 6 osób. Program szkoleń ogólnych w grupach bazuje na programie Masters Adults- specjalnie zaprojektowanego kursu językowego dla dorosłych. Standardowy kurs języka angielskiego może zależć przedłużenie w kursie certfikatowym, przygotowującym słuchaczy do międzynarodywych egzaminów FCE CAE i CPE. Tryb, intensywność oraz program kursu indywidualnego (One to One) ustalamy bezpośrednio z klientem. Język angielski i niemiecki.

Masters Business English-profesjonalnie zaprojektowany kurs językowy, poruszający zagadnienia biznesowe. Kurs ten przeznaczony jest dla osób z zaawansowaną znajomością języka angielskiego. Zajęcia w grupach do 6 osób bądź indywidualnie. Możliwe jest poszerzenie kursu o moduł przygotowujący do międzynarodowych egzaminów BEC VANTAGE (B2), BEC HIGHER (C1).

Szkolenia warsztatowe Masters Skills Pills-szkolenia z zakresu tzw. soft skills. Standardowy moduł szkoleniowy wynosi 16h . Zajęcia w grupach do 6 osób bądź indywidualnie. Przykładowe tematy szkoleń:
-Presentations
-Negotiations
-Business Writing
-Meetings
-Telephoning
-Reports


Szkolenia językowe tematyczne-Wybór specjalistycznych szkoleń językowych dla firm oraz instytucji.  Kursy "szyte na miarę", opracowane w oparciu o potrzeby konkretnej firmy z uwzględnieniem poziomu zaawansowania językowego słuchaczy oraz wymagań zwiazanych z ich stanowiskiem pracy.

Audyt językowy- Masters SJO na życzenie firmy przeprowadzi również audyt językowy: ma on na celu zapewnienie firmie rzetelnej oceny kompetencji językowych pracowników bądź kandydatów na pracowników oraz wyznaczenie kierunków i metod pracy nad ich dalszym rozwojem językowym.

ZAPISZ SIĘ NA KURS