Uczymy mówić
Celem kursów jest równoczesne rozwijanie i doskonalenie wszystkich umiejętności językowych, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności mówienia. Małe grupy stwarzają komfortowe warunki do nauki, umożliwiając lektorom indywidualne podejście do każdego słuchacza, a słuchaczom maksymalne wykorzystanie lekcji. Przyjazna atmosfera w dobranych wiekiem i poziomem grupach ułatwia przełamanie bariery językowej. Uczymy języka angielskiego i niemieckiego.

Grupy 3-6 osób
Zajęcia w niewielkiej grupie to nie tylko komfort, ale i skuteczność nauki jezyka.
Ucząc się grupie 3-6 osób, szybciej pokonasz barierę językową, a jeśli już potrafisz komunikować się bez większych problemów, częste i długie rozmowy z lektorem i innymi uczestnikami kursu na Twoim poziomie, pozwolą Ci udoskonalić Twoje umiejętności językowe. Wybierając szkołę językową, która specjalizuje się w nauczaniu w małych  grupach oszczędzasz czas i pieniądze.

Sprawdzeni lektorzy
Tworzymy niewielki i zgrany zespół profesjonalistów. Uczymy z pasją. Przy szerokiej gamie prowadzonych kursów językowych, od zajęć dla dzieci w wieku 6 lat, poprzez lekcje dla dzieci starszych, młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, maturzystów, osoby dorosłe, kończąc na kursach Business English i kursach przygotowujących do egzaminów Cambridge FCE CAE i CPE, dajemy pewność, że zajęcia prowadzi specjalista, posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Poznaj naszych lektorów.

Jesteśmy szkołą sukcesu
Masters to szkoła założona i prowadzona przez lektorów języka angielskiego. Bez Waszych sukcesów, nie byłoby naszego. Wyróżnia nas skuteczność. Uczymy w małych, 3-6 osobowych, starannie dobranych grupach. Stawiając jasne cele, motywując do systematycznej pracy i pomagając Wam w zdobywaniu kolejnych poziomów językowego zaawansowania, zdobyliśmy Wasze zaufanie. Przeprowadzając ciekawe lekcje, zdobyliśmy Wasze zainteresowanie i sympatię. Większość nowych uczniów przychodzi do nas z polecenia. Jako Masters SJO działamy od 2007 roku. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu szerokiej gamy kursów językowych, w tym także nieodpłatnych kursów unijnych oraz kursów dla pracowników wielu, nie tylko iławskich, firm i instytucji, połączone z pasją i niepowtarzalną osobowością naszych lektorów, pozwalają nam cieszyć się  rosnącym zaufaniem z roku na rok coraz liczniejszej grupy zadowolonych uczestników kursów językowych Masters.

Nic na skróty
Grupy dobieramy na podstawie rozmowy z lektorem i bezpłatnego testu kwalifikacyjnego. Nie tworzymy grup zróżnicowanych wiekowo. Zachęcamy do wytrwałej i systematycznej pracy, będącej podstawą podnoszenia umiejętności językowych. Poziom docelowy grupy definiowany jest zgodnie z Common European Framework of Reference for Languages. Dwusemestralny kurs zakończony jest egzaminem, po którego zdaniu słuchacz otrzymuje certyfikat umożliwiający kontynuowanie nauki języka na poziomie wyższym.

Dogodnie
Podręczniki, wszystkie materiały dodatkowe, test i rozmowa kwalifikacyjna, egzamin końcowy oraz certyfikat wliczone są w cenę kursu. U nas możesz płacić w miesięcznych ratach.

Promocje
Nie przegap! Zapisując się na kurs językowy do 20 września 2017 otrzymasz:
- rabat 100 zł na kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dorosłych!
- rabat 300 zł na kurs  drugiego języka obcego!

Zajęcia  odbywają się w salach Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Iławie (ul. Kościuszki 18) - język angielski i  język niemiecki.
4 września ruszają zapisy na kursy językowe 2017/2018. Biuro (Kościuszki 18 , I piętro, sala 8) czynne: pon. - czw. 15.30-18.30.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ NA KURS