Uczymy mówić
Celem kursów jest równoczesne rozwijanie i doskonalenie wszystkich umiejętności językowych, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności mówienia. Małe grupy stwarzają komfortowe warunki do nauki, umożliwiając lektorom indywidualne podejście do każdego słuchacza, a słuchaczom maksymalne wykorzystanie lekcji. Przyjazna atmosfera w dobranych wiekiem i poziomem grupach ułatwia przełamanie bariery językowej. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego.

Grupy 3-6 osób
Zajęcia w niewielkiej grupie to nie tylko komfort, ale i skuteczność nauki.
Ucząc się grupie 3-6 osób, szybciej pokonasz barierę językową, a jeśli już potrafisz komunikować się bez większych problemów, częste i długie rozmowy z lektorem i innymi uczestnikami kursu na Twoim poziomie, pozwolą Ci udoskonalić Twoje umiejętności językowe. Wybierając szkołę, która specjalizuje się w nauczaniu w małych  grupach oszczędzasz czas i pieniądze.

Sprawdzeni lektorzy
Tworzymy niewielki i zgrany zespół profesjonalistów. Uczymy z pasją. Przy szerokiej gamie prowadzonych kursów, od zajęć dla dzieci w wieku 6 lat, poprzez lekcje dla dzieci starszych, młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, maturzystów, osoby dorosłe, kończąc na kursach przygotowujących do egzaminów Cambridge FCE CAE i CPE, dajemy pewność, że zajęcia prowadzi specjalista, posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Poznaj naszych lektorów.

Jesteśmy szkołą sukcesu
Masters to szkoła założona i prowadzona przez lektorów języka angielskiego.  Bez Waszych sukcesów, nie byłoby naszego. Wyróżnia nas skuteczność. Uczymy w małych, 3-6 osobowych, starannie dobranych grupach. Stawiając jasne cele, motywując do systematycznej pracy i pomagając Wam w zdobywaniu kolejnych poziomów zaawansowania, zdobyliśmy Wasze zaufanie. Przeprowadzając ciekawe lekcje, zdobyliśmy Wasze zainteresowanie i sympatię. Większość nowych uczniów przychodzi do nas z polecenia. Jako Masters SJO działamy od 2007 roku. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu szerokiej gamy kursów, w tym także nieodpłatnych kursów unijnych oraz kursów dla pracowników wielu, nie tylko iławskich, firm i instytucji,   połączone z pasją i niepowtarzalną osobowością naszych lektorów, pozwalają nam cieszyć się  rosnącym zaufaniem z roku na rok coraz liczniejszej grupy zadowolonych uczestników kursów Masters.

Nic na skróty
Grupy dobieramy na podstawie rozmowy z lektorem i bezpłatnego testu kwalifikacyjnego. Nie tworzymy grup zróżnicowanych wiekowo. Zachęcamy do wytrwałej i systematycznej pracy, będącej podstawą podnoszenia umiejętności językowych. Poziom docelowy grupy definiowany jest zgodnie z Common European Framework of Reference for Languages. Dwusemestralny kurs zakończony jest egzaminem, po którego zdaniu słuchacz otrzymuje certyfikat umożliwiający kontynuowanie nauki na poziomie wyższym.
dogodnie

Podręczniki, wszystkie materiały dodatkowe, test i rozmowa kwalifikacyjna, egzamin końcowy oraz certyfikat wliczone są w cenę kursu. U nas możesz płacić w miesięcznych ratach.

Promocje

Nie przegap! Zapisując się na kurs językowy do 30 września 2016 otrzymasz:
- rabat 200 zł na kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dorosłych!
- rabat 400 zł na kurs języka włoskiego dla początkujących!
- rabat 700 zł na kurs  drugiego języka obcego!

Zajęcia  odbywają się w salach Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Iławie (ul. Kościuszki 18) - język angielski, włoski i niemiecki  oraz w Suszu w budynku WTZ (ul. Piastowska 37) - język angielski.
1 września ruszają zapisy na kursy 2016/2017. Biuro (Kościuszki 18 , I piętro, sala 8) czynne: pon. - czw. 16.00-19.00.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ NA KURS