Tomasz Sławiński
dyrektor Szkoły, lektor języka angielskiego

Założyciel szkoły, prywatnie zapalony szachista, ale z braku czasu rzadko grywa partie dłuższe niż 5-minutowe. Uważa, że na zajęciach nie ma miejsca na nudę, stąd na jego lekcjach wiele elementów grywalizacji, tak lubianej nie tylko przez najmłodszych. Bardzo sobie ceni skuteczność, toteż niechętnie przyznaje, że jego ukochane psy opanowały tylko pierwszy z angielskich trybów warunkowych- If you give me a sausage, I will bark...

Magdalena Sławińska
metodyk Szkoły, lektor języka angielskiego

Po pierwszej lekcji języka angielskiego zdecydowała, że zostanie anglistką, parę lat później , jeszcze w liceum udzielała pierwszych korepetycji a swoje marzenie o założeniu własnej szkoły  zrealizowała w 2007 roku. Konsekwentna i uparta w dążeniu do celu, czym zaraża swoich uczniów starając się, aby nauka języka angielskiego stała się także ich pasją. Prywatnie amatorka dobrego wina, niebanalnej kuchni i błyskawicznych partii szachowych.

Karol Tarasiewicz
lektor języka angielskiego

Zakochany w "Wyspach" – każdą wolną dłuższą chwilę spędza w Walii – gdzie przez długi okres mieszkał. Swoim zamiłowaniem do wszystkiego co brytyjskie zaraża naszych kursantów. Jego znak zodiaku to skorpion, ale jak twierdzi upór nie jest jego wadą, ponieważ potrafi doprowadzić każdego do wybranego celu, czasem nawet najbardziej oddalonego. Wielki fan siatkówki i dobrego humoru – niejednokrotnie doprawia swoje zajecia "krótką piłką" w postaci dobrego żartu i "angielskim" poczuciem humoru.

Kamil Fotyniuk
lektor języka angielskiego

Prywatnie fan zespołu Metallica oraz wielbiciel dobrej, naturalnej, polskiej kuchni, który nie potrafi żyć bez co najmniej dwóch kaw dziennie. Uwielbia pracować z ludźmi, grać na gitarze, czytać i eksperymentować z marketingiem internetowym. Jak twierdzi, najfajniejszym krajem, który do tej pory odwiedził, była Hiszpania ze względu na atmosferę oraz spotkanych tam ludzi. Lubi miksować naukę języka angielskiego z kreatywnością oraz potrzebami ucznia

Bernadeta Trojan
lektor języka włoskiego

Artystyczna dusza, która  kocha wszelkie przejawy piękna, szczególnie architekturę wnętrz oraz muzykę.  Niestrudzona poszukiwaczka  antyków.  Część jej serca mieszka w Rzymie, gdzie  studiowała przez kilka lat. Bardzo ubolewa, że kobiety tak rzadko noszą suknie balowe. Język włoski  to dla niej pasja , przygoda i prawdziwy skarbiec radości , którą uwielbia się dzielić.

Andrzej Różycki
lektor języka niemieckiego

Germanista z przeznaczenia. Być może na skutek „uroku” rzuconego w dzieciństwie, jak głosi legenda. Jego marzeniem było czytanie książek Karola Maya w oryginale. Marzenie się spełniło. Poszukuje swojego Świętego Graala – metody nauki języka o wiele skuteczniejszej od dotychczasowych. Jako lektor lubi eksperymentować. Jego hobby to humor, w tym (co wielu może wydawać się trochę dziwne) humor niemiecki. Ale duszę ma słowiańską.

ZAPISZ SIĘ NA KURS