Tomasz Sławiński
dyrektor Szkoły, lektor języka angielskiego

Założyciel szkoły, prywatnie zapalony szachista, ale z braku czasu rzadko grywa partie dłuższe niż 5-minutowe. Uważa, że na zajęciach nie ma miejsca na nudę, stąd na jego lekcjach wiele elementów grywalizacji, tak lubianej nie tylko przez najmłodszych. Bardzo sobie ceni skuteczność, toteż niechętnie przyznaje, że jego ukochane psy opanowały tylko pierwszy z angielskich trybów warunkowych- If you give me a sausage, I will bark...

Magdalena Sławińska
metodyk Szkoły, lektor języka angielskiego

Po pierwszej lekcji języka angielskiego zdecydowała, że zostanie anglistką, parę lat później , jeszcze w liceum udzielała pierwszych korepetycji a swoje marzenie o założeniu własnej szkoły  zrealizowała w 2007 roku. Konsekwentna i uparta w dążeniu do celu, czym zaraża swoich uczniów starając się, aby nauka języka angielskiego stała się także ich pasją. Prywatnie amatorka dobrego wina, niebanalnej kuchni i błyskawicznych partii szachowych.

Karol Tarasiewicz
lektor języka angielskiego

Zakochany w "Wyspach" – każdą wolną dłuższą chwilę spędza w Walii – gdzie przez długi okres mieszkał. Swoim zamiłowaniem do wszystkiego co brytyjskie zaraża naszych kursantów. Jego znak zodiaku to skorpion, ale jak twierdzi upór nie jest jego wadą, ponieważ potrafi doprowadzić każdego do wybranego celu, czasem nawet najbardziej oddalonego. Wielki fan siatkówki i dobrego humoru – niejednokrotnie doprawia swoje zajecia "krótką piłką" w postaci dobrego żartu i "angielskim" poczuciem humoru.

Andrzej Różycki
lektor języka niemieckiego

Germanista z przeznaczenia. Być może na skutek „uroku” rzuconego w dzieciństwie, jak głosi legenda. Jego marzeniem było czytanie książek Karola Maya w oryginale. Marzenie się spełniło. Poszukuje swojego Świętego Graala – metody nauki języka o wiele skuteczniejszej od dotychczasowych. Jako lektor lubi eksperymentować. Jego hobby to humor, w tym (co wielu może wydawać się trochę dziwne) humor niemiecki. Ale duszę ma słowiańską.

ZAPISZ SIĘ NA KURS